تاریخچه شرکت

تخم مرغ مهمان همیشگی سبد غذایی ما ایرانیان، سالها بصورت فله و با کیفیتهای متفاوت بر روی پیشخوان مغازه های کوچک و بزرگ به مصرف کنندگان عرضه شده است.
مجموعه توکا طلایی را مرحوم حاج محسن اسدالله زاده در سال ۱۳۵۰ با چشم اندازی چند ساله در زمینی به مساحت ۲هکتار در ابتدای شهرک صنعتی توس با نام مرغداری محسن اسدالله زاده تاسیس نمود . این مرغداری به تدریج دارای ۷سالن تولید با ظرفیت ۱۰۰،۰۰۰ قطعه مرغ تخم‌گذار گردید.
پس از فوت آن مرحوم در سال ۱۳۷۸ پسران جوان و خوش فکر او پس از سالها تحقیق در زمینه بازار تخم مرغ، زمینی در نیروگاه توس مشهد خریداری و پس از ساخت دستگاه های مورد تایید دامپزشکی که طراحی آن توسط خودشان انجام شده بود اولین واحد بسته بندی تخم مرغ توکا طلایی پاژ را راه اندازی کردند.
مرکز بسته بندی تخم مرغ توکا طلایی بطور رسمی کار خود را از سال ۱۳۸۷ شروع و با در اختیار داشتن تجهیزات و کارکنان آموزش دیده و مجرب، خود را متعهد به درک و تامین نیازهای مصرف کننده و مشتریان در چارچوب استانداردهای ملی و بین المللی قوانین و مقررات ایمنی مواد غذایی و محصول مرتبط دانسته و برای دستیابی به اهداف فوق اقدام به استقرار سیستم ISO 22000:2005 و ISO 9001:2008 مدیریت یکپارچه نموده و متعهد به حفظ اثر بخشی این سیستم از طریق بازنگری و بهبود مستمر کلیه فرایندهای سازمان میباشد . در راستای اهداف فوق مدیریت شرکت مصمم است تا رئوس خط مشی ذیل را در سرلوحه کار خود قرار دهد :

۱- تلاش مستمر جهت افزایش اعتماد ، اعتقاد و رضایت مصرف کنندگان شرکت از طریق تولید و عرضه محصولات سالم
۲- تولید محصولات بهداشتی ، ایمن ، ماندگار و قابل استفاده با رعایت قوانین و استاندارد های ملی و بین المللی
۳- برقراری ارتباطات موثر با گروههای برون سازمانی و درون سازمانی جهت ارتقاء سلامت و کیفیت محصولات ارائه شده
۴- برنامه ریزی در جهت بالنده شدن منابع انسانی به عنوان ارزشمند ترین سرمایه سازمان از طریق آموزش ، انگیزش و توسعه فرهنگ مشارکت